Máte dotaz? Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle: +420 603 537 935 Email: info(a)pohankovyrej.cz, Email technické podpory: info(a)cermak-martin.czVítejte na webu Lenky Tauchmanové - Pohankový rej

Chcete se uvolnit, zrelaxovat své tělo i mysl nebo si příjemně odpočinout či se věnovat oblíbené meditaci? Pak zvolte polštáře, válce, matrace plněné bio pohankovými či špaldovými slupkami z našeho webu Pohankový rej.

Jmenuji se Lenka Tauchmanová a vyrábíme pro Vás pohankové polštáře, válce různých tvarů a barev. Také meditační polštáře a sedáky nejen pro milovníky jogy, ale také pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí nahřívací polštáře na bedra a šíjové límce.
 

Výrobky plněné bio pohankovými či špaldovými slupkami pro zdravý spánek a relaxaci

Naše pohankové polštáře jsou plněné kvalitně čištěnými pohankovými či špaldovými bio slupkami. Náplň z pohankových slupek je elastická a přizpůsobí se výborně tvaru Vaší krční páteře či jiných křivek Vašeho těla. Výplň má i příjemný uklidňující účinek a na tělo působí mikromasážně.
Pro skvělé mikromasážní účinky napomáhá při bolestech krční páteře, zádových svalů, migreně. Je vhodný pro osoby dlouhobě ležící, protože pomáhá zabraňovat otokům.
Pohankový nebo špaldový polštář je určen pro spánek, relaxaxi nebo pro jiná fyzická a duševní cvičení. Dá se využít jako podložka na židli, např. při práci v kanceláři.

Schopnost slupek uskladňovat vzduch umožňuje jejich nahřátí (např. na kachlových kamnech, radiátorech nebo na slunci) a akumulaci tepla, která se poté během odpočinku přenáší do lidského těla.
Pohanka se nedrolí ani nepráší, a to po řadu let. Očista pohankových výrobků je zcela jednoduchá a přírodní.

 

KONTAKTY

Lenka Tauchmanová

Email: oazanatura(a)seznam.cz

Telefon: +420 603 537 935

MzhjMTY0OD